0312 442 80 91 / info@elderlyhealthylife.com

  Şifalı Türkiye Kaplıcaları

  Türkiye, Muazzam doğal kaynakları ve termal suları ile sağlığınızı doğal tedavi yöntemleriyle destekleyen bir cennettir.

  Doğanın şifalı dokunuşunu keşfetmek için bizlerle Muğla’da yer alan Sultaniye Kaplıcalarını, Akköy Kaplıcalarını, Bodrum Termal Sularını ve Gökova Kaplıcalarını keşfedin.

  Türkiye’nin harika doğası içinde yer alan kaplıcalarda doğanın eşsiz manzarasının tadını çıkartırken, çamur banyosuyla cildinize bakın ve sıcak suyun keyfini çıkarın.

  Koruyucu sağlık hizmetleri ile; daha hasta olmadan tehlikelere karşı korunmanız için ozon tedavileri, diyetik seansları, tüm tahliller, tedaviler ve immünoterapi (bağışıklık tedavisi) uygulamaları ile en iyi halinizle buluşmanızı sağlıyoruz.

  Tedavi edici sağlık hizmetleri ile; günlük ve haftalık muayene ve kontrollerinizi yaptırabilir, acil durumlarda konaklama merkezimizin doktorlarına ve sağlık ekiplerine anında ulaşabilirsiniz.

  Kendinizi güvende hissederek, anın tadını çıkararak sağlık hizmetlerine ulaşımı dert etmeden Türkiye’nin ılıman ikliminin keyfini çıkarın.

  Rehabilite edici sağlık hizmetleri ile; tıbbi rehabilitasyon hizmetlerinden yararlanarak her türlü fizik tedavi programına ulaşabilir, sosyal rehabilitasyon için kurumumuzun sosyal hizmet uzmanları ve alanında uzman terapistleri ile zihin güçlendirici rekreasyon terapilerine ve bireysel seanslara katılabilirsiniz.