0312 442 80 91 / info@elderlyhealthylife.com

  Yaşlı Refahına Yönelik Uzman Sağlık Hizmeti

  Türkiye’de yaşlılarımız kültürel açıdan çok değerli ve önemlidir.

  Bu nedenle yaşlılarımızın sağlığı ve refahı sosyal politikamızın ayrılmaz bir parçasıdır.

   

  Yaşlıların sadece tıbbi açıdan değil, sosyal ve psikolojik açıdan da iyileştirilmesine yönelik çalışmalar yapılıyor.

  Ülkemizde yaşlılarımızın ihtiyaçlarına, mutluluğuna ve refahına cevap veren çok boyutlu sağlık hizmetlerini bulabilirsiniz.

  Bizimle birlikte Türkiye’de yaşlanma deneyiminin ne kadar keyifli olduğuna şahit olacak ve size özel sağlık hizmetlerini deneyimlemenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

  Tamamlayıcı sağlık hizmetleri, yaşlıların fiziksel, ruhsal ve bilişsel sağlıklarının iyileştirilmesi ve sürdürülmesi amacıyla sunulan kapsamlı bir sağlık hizmetini ifade eder.

   

  Alternatif sağlık hizmetleri, günlük ve haftalık muayene ve kontrollerle yaşlıların yaşam kalitesinin artırılmasını amaçlamaktadır. Yaşlıların sağlık hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilecekleri ve bu konuda kendilerini güvende hissedebilecekleri bir turizm faaliyeti planlanıyor. Yaşlılara bio-rezonans, zayıflama ve bölgesel incelme, akupunktur, kupa tedavisi, ozon tedavisi, medikal estetik cilt bakımı tedavileri gibi alternatif sağlık hizmetleri verilmektedir.

  Bütünleştirici sağlık hizmetleri, yaşlının sadece fiziksel sağlığı açısından değil, bütünsel bir yaklaşımla çeşitli rekreasyon hizmetlerinden yararlanarak yaşam kalitesini artırmayı amaçlamaktadır.