0312 442 80 91 / info@elderlyhealthylife.com

Emekliliğini Türkiye’de bir tatille taçlandırın!

Elderly Healthy Life sizin için özel tasarlanmış yaşam alanları ile size hayallerinizin ötesinde bir yurt dışı tatili imkânı sunuyor!

Yurt dışından yaşlı misafirlerimizi Türkiye’ye getirerek, onlara sigorta kapsamında uzun dönemli tatil imkanları sunuyoruz. Türk Geriatri Vakfı’nın öncülüğünde gerçekleştirilen Elderly Health Life hizmetleri çerçevesinde, belirlenen 5 yıldızlı otellerde konforlu ve uzun vadeli tatillerin tadını çıkarabilirsiniz. Misafirlerimiz, tatilin yanı sıra fizik tedavi, kaplıca turizmi gibi sağlık hizmetlerinden de yararlanabilirler. Yaşlı sağlığına odaklanan bu hizmetler, konforlu bir tatilin yanı sıra sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

HAVA ALANI TRANSFERİ

OTEL REZERVASYONU

TERCÜMANLIK - DANIŞMANLIK

GEZİ VE ULAŞIM

Yaşlı sağlığının önemi kurumsal değerlerimizin merkezinde yer almakla birlikte, hizmette mükemmelliyetçilik ve sürekli gelişim ilkesi bizim değerlerimizi oluşturmaktadır.

Profesyonellik

Sizler için sunduğumuz hizmetimizin temel politikası, yaşlıların sağlıklarını ve refahlarını öncelikli kılacak şekilde uzman ekibimiz tarafından planlanmaktadır.

Şeffaflık

Ülkemize gelmeden önce yaşlılarımıza sunacağımız tüm hizmetlerimiz şeffaf bir şekilde kendilerine internet sitemiz, katalog ve broşürlerimiz aracılığı ile ulaşılabilir olacaktır.

Sorumluluk

Yaşlıların değişen ihtiyaçlarına yanıt verme amacıyla çalışan Türk Geriatri Vakfı, çalışmalarını sürdürülebilirlik ilkesiyle tasarlar ve daima geliştirerek devam eder.

Elderly Healthy Life, yaşlı bireylerin yaşlılık dönemlerini sağlıklı, huzurlu ve keyifli geçirmelerine odaklanarak, sürdürülebilir sağlıklı yaşam alışkanlıklarını teşvik etmeyi amaçlıyor. Bu inovasyon, yaşlıların hayat kalitesini artırmak için çeşitli destekler ve uygulamalar sunuyor.

Sağlık Turizmi

Yaşlı Sağlık Turizmi

SAĞLIK TURİZMİ

Medikal Sağlık Turizmi

Sağlık turizminin çeşitleri

Tedavi amaçlı yapılan seyahatleri sağlık turizmi olarak adlandırıyoruz. Fakat, sağlık turizmi genel olarak üç başlık altında incelenir. 

Peki nedir bu sağlık turizminin çeşitleri?

Medikal Turizm

Medikal turizm, daha çok cerrahi amaçla yapılan ülkeler arası seyahatlerdir. İsminden de anlaşılacağı üzere tıbbi çözüm ve tedavi amaçlı olan medikal turizm, göz ve diş tedavileri,  radyoterapi gibi tedavileri kapsamaktadır.

Termal Turizm

Antik çağlardan bugüne beden ve ruh sağlığı üzerindeki faydaları bilinen termal sular, sağlık turizminin en önemli alanlarından biridir. Doğal ve sıcak su kaynaklarından faydalanarak sağlığa kavuşmak için yapılan seyahatler termal turizm olarak tanımlanmaktadır.

Yaşlı Sağlık Turizmi

İlerleyen yaşla birlikte görülmeye başlanan ve geriye dönüşü pek mümkün olmayan hücre, doku, organ ve sistem gibi yapısal ve işlevsel değişikliklerin tedavisi için yine sağlık turizmi tercih ediliyor. Bu amaçla yapılan seyahatler geriatri ve engelli turizmi kapsamında değerlendirilmektedir.

İnanıyoruz ki Elderly Healthy Life, yaşamınızı yeniden keşfetmeniz için bir kapı açar.

Turizm & Aktiviteler

Türkiye, eşsiz doğal güzelliklerini keşfetmek isteyenlere, doğa sporu severlere, her yaştan ve her meslek grubundan yaşlılara ilham verme vizyonu taşır.

Türkiye’nin doğasını, aktivitelerini keşfetme imkânı sağlarken, yaşlılarımızın tatilini keyifli ve huzurlu bir hayata dönüştürme imkânı sunmaktadır.

Sağlıkta Mükemmellik

Türkiye'nin Şifalı Kaplıcaları

Kültür ve Tarih Zenginlikleri

Tinsel Yolculukların Merkezi

Aktiviteler

Doğal İklim ve Manzaralar

Lezzetli Türk Mutfağı

Güvenli ve Hoş Ortam